23 آبان ماه روز جهانی دیابت

23 آبان ماه روز جهانی دیابت

سال پیش در سالن مجلل اریکه ایرانیان گرد هم آمدیم؛ خیلی ها بودند، بیش از هزار نفر از مبتلایان به دیابت، خانواده آنها، پزشکان و مشاوران و متخصصان شاخه های مختلف درمان دیابت، در آن مراسم متخصصان در خصوص ابعاد مختلف بیماری دیابت صحبت کردند و توصیه های مهمی را به مبتلایان ارائه دادند. همچنین حضور کمدین ها و متخصصان استند آپ کمدی در این مراسم فضای بسیار شادی را خلق کرد و لحظات زیبای را شکل داد.

مجری خوب مراسم – محمدرضا حسینیان – و اجرای موسیقی زنده هم بر جذابیت های این جشن افزودند. حضور شرکت های دارویی و دیگر شرکت های فعال در حوزه پیشگیری، مدیریت و درمان دیابت هم باعث آشنایی مبتلایان با حوزه های فعالیتی آن ها شد.

در نهایت اینکه شاید مهمترین جنبه این جشن ها و گردهمایی ها برخورد مبتلایان به دیابت با هم و آشنایی انها با هم است. مبتلایان به دیابت در این مراسم افراد زیادی را با وضعیت مشابه خود می بینند و متوجه می شوند در چالش مبارزه با دیابت تنها نیستند و با دیدن افرادی که به رغم ابتلا به بیماری دیابت توانسته اند به موفقیت های متعدد دست یابند و دیابت هیچ مشکلی در زندگی معمول آنان ایجاد نمی کند، می تواند انگیزه و انرژی زیادی را به آنها بدهد.

امسال در برج میلاد کلینیک فوق تخصصی سلامت و دیابت تابان و کلینیک آنلاین دیابتوس میزبان بزرگترین و باشکوه ترین گردهمایی مبتلایان به دیابت است. این فرصت را از دست ندهید چرا که برنامه ای علمی – آموزشی با حضور بهترین و شناخته شده ترین متخصصان ایران در انتظار شما است. البته این برنامه پر از موارد سرگزم کننده و تفریحی و شاد هم هست و مطمئن باشید حضور در آن هم فال است و هم تماشا.

منتظرتان هستیم

 26740114 - 021

کانال تلگرام: dyabetus

اینستاگرام: dyabetus.clinic