آموزش دیجیتال و پیشگیری های جدی در مقابله با کووید 19

آموزش دیجیتال و پیشگیری های جدی در مقابله با کووید 19

آموزش دیجیتال و پیشگیری های جدی در مقابله با کووید 19

در این روزهای کرونایی کمتر کسی پیدا میشود که با ویروس کرونا و راه های انتقال آن ها آشنا نباشد کرونا ویروس با نام رسمی کووید-19 جزو یکی از بزرگترین خانواده های ویروسی است که از بیماری سرماخوردگی معمولی تا بیماری هایی شدیدتر مانند سارس و مرس را ایجاد می‌کند. ویروس کرونا به طور عمده در برخی پرندگان و پستانداران شیوع پیدا میکرد ولی با این حال ویروس جدید کرونا که از دسامبر 2019 با شیوع گسترده انسانی در شهر ووهان چین آغاز شد با نام کووید-19 شناخته می شود. تاکنون در تمام کشورهای دنیا علائم کرونا در مبتلایان نمایان شده است و سرعت شیوع بالای آن سازمان جهانی بهداشت را وادار به اعلام وضعیت فوق العاده نموده است.

مطلب مرتبط: ‌‌آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

در نتیجه آموزش های دیجیتال برای بیماران و حتی عموم مردم جامعه بخصوص افراد دیابتی در این روزهای کرونایی حائز اهمیت است و همچنین ارتباط و فعالیت های کمتر در سطح شهر و سعی بر این که بیشتر فعالیت های خود را آنلاین انجام بدهیم در این روزها تاکید میشود. اپلیکیشن دیابتوس این امکان را فراهم کرده تا بیماران حتی از راه دور و به صورت آنلاین با پزشک و مشاوران خود در ارتباط باشند بدون حضور در اماکن درمانی بتوانند دیابت خود را کنترل کنند .با صحبت های دکتر محمدی کارشناس تخصصی زخم پا همراه باشید .


 در دیابتوس بخوانید :اقدامات ایمنی ماه رمضان در زمان شیوع COVID-19

 

 

سوالات دیابتی خود را از ما بپرسید

همچنین برای استفاده از خدمات کلینیک آنلاین برای کنترل دیابت و حفظ سلامتی با مشاوران ما در ارتباط باشید

02126740114

میتوانید با مشاوران ما از طریق شماره تلفن 02126740114 تماس بگیرید کانال تلگرام ما و پیج اینستاگرام ما را دنبال و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید و به دوستان وآشنایان خود معرفی کنید.

کانال تلگرام: dyabetus   

 اینستاگرام: dyabetus.clinic

از مقالات آموزشی بهرمند شوید

 


آموزش و پیشگیریی از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی
ویدئو مصاحبه دکتر کلباسی در مورد عوارض دیابت و راه حل های آن
دیابت نوع 1 چیست؟
نقش روانشناسی در دیابت - بخش دوم