آموزش و پیشگیریی از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

آموزش و پیشگیریی از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

آموزش و پیشگیریی از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

همه  ما به نحوی با  ویروس کرونا و راه های پیشگیری از آن آشنایی داریم و همچنین کنترل دیابت در این روزها دغدغه ی بسیاری از مبتلایان به دیابت هست و این که چطور میشود نیازهای خود را بدون مراجعه به مراکز درمانی رفع کنند .

 در اینجا ویدئویی از گفتگو با خانم دکتر پوپک اسدی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد را آماده کرده ایم و میخواهیم توصیه هایی را از زبان ایشون بشنویم .

در ادامه با ویدئوهای دکتر اسدی همراه باشید.

مطالب مرتبط: ‌‌عفونت های تنفسی در مبتلایان به دیابت

 بخش اول

 

 

مقاله :‌‌ ‌بایدها و نبایدهای تغذیه و بهداشت مواد غذایی را از دست ندهید

بخش دوم 

 

 

مطلب مرتبط: ‌‌آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

بخش سوم 

 

 

بخش چهارم

 

 

چرا یک فرد علاوه بر پزشک نیاز به یک سیستم مراقبتی دارد ؟

با توجه به نوع سبک زندگی امروزه اغلب افراد زمان کمتری برای سلامتی خود اختصاص میدهند دیابت بیماری پیچیده ای با ابتلا به آن ممکن است زندگی شما مختل و دچار دردسر شود. اما دیابت با آموزش، توانمند سازی و همچنین انجام یکسری اقدامات قطعا میتوانید دیابت را به عنوان یک دوست در زندگی همراه خود داشته باشید. اپلیکیشن دیابتوس با در اختیار گذاشتن یک پرونده پزشکی هوشمند، ارائه رژیم تخصصی غذایی و همچنین مشاوره آنلاین (تصویری، صوتی و نوشتاری) در هر مکان و در هر لحظه این امکان را به شما می دهد تا با پزشکان و مشاورین معتبر و برتر ارتباط مستقیم برقرار نموده و در هر زمینه ای از حوزه های پزشکی و سلامت مشاوره دریافت کنید. ما با ارائه خدمات آموزش پزشکی، آشنایی با بیماری ها و راه های درمان آن و سبک زندگی سالم را ارتقا می بخشد. دیابتوس به شما کمک میکند تا شما با توانمندتر شدن بتوانید کنترل بهتری روی بیماری و حفظ سلامتی خود داشته باشید.

سوالات دیابتی خود را از ما بپرسید

همچنین برای استفاده از خدمات کلینیک آنلاین برای کنترل دیابت و حفظ سلامتی با مشاوران ما در ارتباط باشید

02126740114

میتوانید با مشاوران ما از طریق شماره تلفن 02126740114 تماس بگیرید کانال تلگرام ما و پیج اینستاگرام ما را دنبال و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید و به دوستان وآشنایان خود معرفی کنید.

کانال تلگرام: dyabetus   

 اینستاگرام: dyabetus.clinic

از مقالات آموزشی بهرمند شوید


دیابتوس | بهترین تمرینات تغذیه ای برای دیابتی ها
دیابت و روش های پیشگیری و درمان - قسمت اول
درمان های جدید دیابت
تغذیه دیابتی ها - قسمت اول