آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی

آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه بیماران دیابتی

همراه با دکتر کلباسی فوق تخصص غدد و متابولیسم

ویدئو ( ویژه برنامه 37 درجه):آموزش علائم و پیشگیری ابتلا به ویروس کرونا‌‌‌

افرادی که دیابت پیشرفته دارند باید خیلی بیشتر از بقیه مراقب خودشون باشند اصلا نباید از کرونا بترسیم ویروس کرونا ضعیف تر از سایر ویروس ها مانند سارس و مرس هست فقط انتقال این بیماری از فردی به فردی دیگر سریع هستش پس برای این که این بیماری همگیر نشود باید راه های جلوگیری از اون رو انجام بدیم که اولین و مهمترین آن شستشوی مکرر دست ها و ماندن در منزل هست.

 

مطالب مرتبط:‌‌ ‌پرسش‌های رایج در رابطه با ویروس کرونا

چرا یک فرد علاوه بر پزشک نیاز به یک سیستم مراقبتی دارد ؟

با توجه به نوع سبک زندگی امروزه اغلب افراد زمان کمتری برای سلامتی خود اختصاص میدهند دیابت بیماری پیچیده ای با ابتلا به آن ممکن است زندگی شما مختل و دچار دردسر شود. اما دیابت با آموزش، توانمند سازی و همچنین انجام یکسری اقدامات قطعا میتوانید دیابت را به عنوان یک دوست در زندگی همراه خود داشته باشید. اپلیکیشن دیابتوس با در اختیار گذاشتن یک پرونده پزشکی هوشمند، ارائه رژیم تخصصی غذایی و همچنین مشاوره آنلاین (تصویری، صوتی و نوشتاری) در هر مکان و در هر لحظه این امکان را به شما می دهد تا با پزشکان و مشاورین معتبر و برتر ارتباط مستقیم برقرار نموده و در هر زمینه ای از حوزه های پزشکی و سلامت مشاوره دریافت کنید. ما با ارائه خدمات آموزش پزشکی، آشنایی با بیماری ها و راه های درمان آن و سبک زندگی سالم را ارتقا می بخشد. دیابتوس به شما کمک میکند تا شما با توانمندتر شدن بتوانید کنترل بهتری روی بیماری و حفظ سلامتی خود داشته باشید.

سوالات دیابتی خود را از ما بپرسید

همچنین برای استفاده از خدمات کلینیک آنلاین برای کنترل دیابت و حفظ سلامتی با مشاوران ما در ارتباط باشید

02126740114

میتوانید با مشاوران ما از طریق شماره تلفن 02126740114 تماس بگیرید کانال تلگرام ما و پیج اینستاگرام ما را دنبال و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید و به دوستان وآشنایان خود معرفی کنید.

کانال تلگرام: dyabetus   

 اینستاگرام: dyabetus.clinic

از مقالات آموزشی بهرمند شوید


دیابتی‌ها حق دارند خسته شوند اما...
علائم و پیشگیری ابتلا به ویروس کرونا
دیابت و پوکی استخوان
آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه افراد دیابتی